Про нас

ТИКВА – ВИРОЩУЙТЕ РАЗОМ З НАМИ

ПП «ТИКВА» – українська компанія, основним напрямком, якої є виробництво товарів для саду та городу сільськогосподарського призначення. Пропонуємо найширший асортимент високоякісних добрив, засобів захисту рослин, субстратів та супутніх товарів для любителів та професіоналів. Сучасне обладнання, кваліфіковані спеціалісти з кожним днем працюють над головною ціллю компанії — досягнення високих показників якості продукції, яку виготовляємо. Плідна співпраця із українськими та закордонним партнерами дає нам можливості ще на крок підійти до поставлених нами цілей. Від часу свого заснування компанія “ТИКВА” досягла значних успіхів і є однією з лідируючих компаній на території України.

Компанія “ТИКВА” спеціалізується на виробництві високоякісних торф'яних субстратів, добрив та засобів захисту рослин. Добрива ПП “ТИКВА” зможуть задовольнити вимоги як любителя так і професіонала.

Субстрат ТМ “Агросвіт” це органічна суміш торфу та добрив, яка є джерелом поживних речовин для кожної рослини. В асортименті торф'яних субстратів ТМ“Агросвіт” представлений широкий вибір субстратів для кімнатних рослин, балконів, терас, а також для різноманітних видів домашніх рослин.

Серія органо — мінеральних добрив ТМ “Agriline” – це ретельно підібраний склад поживних речовин окремо для кожного виду рослин. “Agriline” забезпечує сприятливі умови для здорового росту та розвитку, періоду цвітіння та плодоношення.

ПП «ТИКВА» це:

Найширший асортимент високоякісних добрив, засобів захисту рослин, субстратів та супутніх товарів для любителів та професіоналів.

  • Сервісне Обслуговування
  • Професійний Підхід до Кожного Клієнта
  • Широкий Асортимент Якісної Продукції

НАШІ ПАРТНЕРИ

Client 10
Client 9
Client 8
Client 7
Client 6
Client 5
Client 4
Client 1