Науково – практична конференція, Львів, 2019р.

Науково – практична конференція, Львів, 2019р.

21 червня у Львові інститутом агробіології, що входить до складу ГК «БІОНОРМА» було проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання реєстрації пестицидів і агрохімікатів в Україні».
Програма конференції передбачала обговорення ключових питань вітчизняного законодавства у сфері реєстрації пестицидів та агрохімікатів, успішний досвід реєстрації препаратів на прикладі одного з провідних вітчизняних виробників ЗЗР.
Окрім цього, у ході зустрічі розглянулися екологічні та токсиколого-гігієнічні аспекти дослідження пестицидів та агрохімікатів, специфіка польових досліджень біопрепаратів, світовий досвід їх застосування та реєстрації. 
У заході приймали участь представники державних органів, вчені, практики, вітчизняні та закордонні виробники.
Учасники конференції мали змогу особисто поспілкуватися з представниками влади та науковими експертами, що проводять державні випробування та компаніями, що вже мають позитивний досвід з успішної реєстрації портфелю продуктів. Запрошені спікери поділились успішним досвідом та практичними порадами реєстрації препаратів для компаній, які планують випуск нових препаратів.
Варто зазначити, що це був перший захід, який об’єднав основних учасників вітчизняного ринку реєстрації пестицидів та агрохімікатів.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Ми працюємо:
ПН - ПТ
9:00 - 18:00

E-mail: office.tukva@gmail.com
Телефон: +38 0362 61-06-87

Для зауважень та пропозицій: +38 067 382 5982