Обираємо субстрат для орхідеї

Обираємо субстрат для орхідеї

Сьогодні важко знайти жінку, симпатію якої, не завоювали затишні красуні – орхідеї. Асортимент орхідей надзвичайно вражає, їх можна знайти не тільки в садових центрах, а й в супермаркетах. Давній інтерес до орхідей обумовлений їхньою надзвичайною витонченістю та красою. Сьогодні відомо майже 30000 дикорослих видів орхідей і 150000 схрещувань, так званих гібридів.

Традиційно батьківщиною орхідей вважають тропіки Південної Америки, південно — східної Азії, частково трапляються і в середземноморських країнах Європи при наявності вологих та теплих кліматичних умов. Іноді деякі види орхідей трапляються в країнах з помірним кліматом.

В домашніх умовах орхідея вирізняється особливим доглядом, хоча не варто акцентувати увагу на тому що він є проблематичним, для цього досить підібрати сприятливі умові для комфортного життя рослини.

Сучасні технології змістили на сходинку нижче звичайний ґрунт, оскільки у ньому відсутня велика кількість поживних речовин. Хибною є думка, що орхідея має перебувати у природному середовищі, тому що постійно потребує підживлення макро- та мікроелементами. Найоптимальнішим середовищем існування для рослини — є спеціалізований субстрат для орхідей.

Одним з найважливіших критеріїв при виборі субстрату для орхідей є його склад. Правильно підібрані складові та збалансована кислотність субстрату є відмінною ознакою ТМ “Агросвіт” від інших торгових марок, які представлені на полицях супермаркетів.

Субстрат ТМ “Агросвіт” виготовлений на основі кори хвойних порід дерев. Верховий торф та деревне вугілля створюють пухку консистенцію та забезпечують необхідну аерацію. Пориста структура субстрату сприяє швидкому розвитку здорової кореневої системи рослини. Склад суміші оптимально збалансований до вимог рослин за вмістом макро- та мікроелементів, забезпечує рясне цвітіння, а висока вологоємність сприяє розвитку всієї рослини вцілому.

Варто пам’ятати, що завдяки підтримці світлового балансу, помірного поливу та постійного підживлення рослини кропіткий догляд можливо перетворити у задоволення. Щойно висаджені рослини не рекомендується ставити на місця із прямим сонячним світлом та підживлювати орхідею сумішами призначеними для інших квітів.

Завдяки вашим побажанням було розроблено оптимальну формулу по догляду за орхідеями. Обираючи субстрат для орхідей ТМ “Агросвіт” ви отримуєте натуральні складові, зміцнену кореневу систему та довготривале цвітіння.

2 Коментарі

  • gralion torile Опубліковано 06.06.2022 00:03

    Of course, what a magnificent website and illuminating posts, I definitely will bookmark your blog.All the Best!

  • gralion torile Опубліковано 06.06.2022 05:41

    You have brought up a very excellent details, appreciate it for the post.

Додати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *

Ми працюємо:
ПН - ПТ
9:00 - 18:00

E-mail: office.tukva@gmail.com
Телефон: +38 0362 61-06-87

Для зауважень та пропозицій: +38 067 382 5982